Gdzie kupić i sprzedać rzeczy w internecie

Screenshot of www.olx.pl

      Już jakiś czas temu w naszym kraju zagościł serwis dzięki któremu możemy nie tylko nabyć nowe i używane towary, ale również je sprzedać. Dodatkowo większość z tych transakcji jest wykonywana lokalnie, a zarządca strony nie wymaga opłat za dodawanie części ogłoszeń.

      Strona przygotowana jest tak, aby każdy użytkownik mógł bez problemu znaleźć przedmiot który szuka. Na górze strony zostało stworzone duże i klarowne menu, w którym widnieją wszystkie kategorie główne. Po wejściu w nie pokazane są dodatkowe podkategorie, dzięki którym można szybko sprecyzować nasz cel.

      Aby jeszcze bardziej ułatwić użytkownikowi wyszukiwanie, można zaznaczyć dodatkowe filtry, zawierające między innymi cenę, lokalizację oraz wiele innych. Dodatkowo po założeniu konta możemy śmiało dodawać swoje ulubione produkty do odpowiedniej listy. Dzięki czemu kiedy zapragniesz wrócić do swoich wyszukiwań, będziesz je miał na wyciągnięcie ręki. Jeśli jeszcze nie poznaliście tego serwisu to koniecznie zajrzyjcie na tą stronę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.